Mgr. Miroslav Sĺeldziński, MIC

15.02.2012 15:23


Miroslav

 
Mgr. Miroslav Sĺeldziński, MIC

kaplán

 

nar. 14. 2. 1962

 

8.9.1985 - 8.9.1986 - noviciát MIC, Skórzec (PL)

1.10.1986 - 6.6.1992 - štúdium teológie, Lublin (PL)

7.6.1992 - kňazská vysviacka, Licheń (PL)
30.6.1992 - 30.6.1997 - Trenčianska Teplá, Trenčianske Teplice, Omšenie (SK)
1.8.1997 - 31.5.1998 - Magdalenka (PL)
30.6.1998 - 13.8.1998 - Drietoma (SK)
14.8.1998 - 15.12.1999 - Kláštor pod Znievom (SK)
15.12.1999 - 25.8.2007 - Brumov-Bylnice (CZ)
26.8.2007 - 30.9.2007 - Licheń (PL)
1.10.2007 - 27.8.2009 - London - Ealing (GB)
27.8.2009 - 31.1.2010 - Dudince (SK)
1.2.2010 - Krupina, kaplán